Jak dlouho trvá doručení?

Vy si objednáte zboží, které se vám líbí, my po ukončení akce objednáme tyto položky od našeho dodavatele. Poté, co dorazí do našeho logistického centra, projdou kontrolou kvality. Následně objednávku odesíláme. Z toho důvodu může doba doručení trvat až 6 týdnů.

V některých případech můžeme nabídnout zkrácenou dobu doručení a zásilku doručit během několika dnů. Vezměte prosím v úvahu, že pokud ve vaší objednávce zkombinujete položky z akce se zkrácenou dobou doručení a ze standardní akce, vaše zásilka opustí naše logistické centrum až ve chvíli, kdy budou všechny položky připraveny k odeslání.

Kdy přesně můžete očekávat vaši zásilku, zjistíte kliknutím na produkt a zvolením možnosti Doba doručení (na pravé straně fotografie zboží). Předpokládaný termín doručení bude zobrazen před i po dokončení objednávky.

Vždy děláme vše pro to, abychom vám objednávku doručili v uvedené lhůtě. Nemůžeme ale bohužel garantovat žádný přesný termín. Předpokládané termíny doručení jsou pouze naším odhadem. Může dojít ke zdržení a zásilka bude doručena později než v uvedené lhůtě pro doručení zboží.

Poté co bude vaše objednávka odeslána a vy obdržíte e-mail s potvrzením o jejím vyexpedování , bude doručení zásilky trvat 6-7 dní.