Aktualizujte si aplikaci: provedli jsme změny!

Aktualizujte si Vaši aplikaci a získejte ještě větší kontrolu nad svými daty a plnou podporu všech funkcí, jako jsou aktualizace Vašich objednávek, oblíbených nabídek a kampaní.

Aplikaci můžete aktualizovat na nejnovější verzi v systému iOS (verze 1.11.11) a také v systému Android (verze v3.4.4).

Důležité: pro plnou podporu funkcí a za účelem přijímání oznámení s aktualizacemi o Vašich objednávkách (např. potvrzení o odeslání) a Vašich oblíbených nabídkách a kampaních, bychom Vám doporučili souhlasit se sledováním v aplikaci. Pokud s měřením nesouhlasíte, omezíme se na nezbytné sledování, což znamená, že nebudete moci vidět přizpůsobený obsah a bohužel Vám nebudeme moci zasílat oznámení s nejnovějšími aktualizacemi. Další podrobnosti o sledování a všech dostupných možnostech naleznete v nastavení v aplikaci. Tam budete vždy moci změnit své preference.

 

Aplikace společnosti Zalando SE (Zalando Lounge, Zalando a Zalon) shromažďují informace o našich uživatelích a jejich vzorcích používání, zařízeních a mobilních identifikátorech, aby udržely naše aplikace spolehlivé a bezpečné, měřily výkon a poskytovaly personalizovanou reklamu. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů a smluvních podmínkách.